Tayamer İzmir İstanbul Ankara Manisa Fethiye

Tayamer Tasarruf ve Yatırım Merkezi’nin kısaltması.


BİZ KİMİZ?

2015 yılının Mayıs ayında Tayamer’i kurduk. Sigorta ve emeklilik branşındaki tecrübelerimizi bireysel emeklilik ve hayat sigortasında Tayamer’in müşterileri, iş ortakları ve çalışanları için kullanmak istedik.

Şirket merkezimiz İzmir’de. İstanbul, Ankara, Manisa, Fethiye’de diğer ofislerimiz var. Her ofisimizde sizi güler yüzle karşılayacak ve samimiyetle danışmanlık yapacak uzman arkadaşlarımız var. İş yapışımızı sevdiniz. Size daha yakın olabilmek için ofis sayımız ve uzman arkadaşlarımız hızla artmaya devam ediyor.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları konusunda benzersiz bir yaklaşım benimsemiş danışmanlık şirketi Tayamer ile tanışın.
Bizce bireysel emeklilik ve hayat sigortaları hakkında bilgi sahibi olmak kolay olmalı (hoşçakal teknik dil)
Size özel olmalı (elveda ezberlenmiş broşür bilgisi)
Hatta eğlenceli olmalı (bay bay çağrı merkezi aramaları)
Olay tamamen biriktirmek, yatırım yapmak, kendimizin ve sevdiklerimizin bugün ve yarın korunması ile ilgili.
10.000’den fazla katılımcının, yüzlerce sigorta acentesinin, çalışanın ve işverenin; ihtiyaçlarını kaliteli hizmet alarak karşılamak için Tayamer’i seçmelerinin nedeni bu.

Ve size de yardımcı olmayı çok isteriz.

0
0
0

Nasıl Başardık?

Başarmak için tüm ekip olarak bilgimizi arttırmak, niteliklerimizi çoğaltmak, müşterilerimiz için işlevsel çözümler geliştirmek için çok çalıştık. Dijitalleşmeye, yeni bilgiye, müşterilerimizi ilgilendiren fırsat ve tehditlerde doğru öngörü oluşturmak için, objektif tartışmalara vakit ayırdık, emek verdik.

NİTELİKLİ BİLGİ
100%
SÜREKLİ ALINAN EĞİTİM
99%
AİLE OLMA
99%
TEKNOLOJİ VE DİJİTALLEŞME
90%

NİTELİKLİ BİLGİ Bilgi Okuryazarı Olmak. Hayatımızdaki bilgi yoğunluğu inanılmaz. Bizim işimizde yüksek oranda bilgi var. Her yerdeler. Ama hangi bilgi benim işime yarar dediğinizde cevabı bulmak sizin için çok zor. Karışık ve uzmanlık gerektiren pek çok konu karşınıza çıkıyor.
SÜREKLİ ALINAN EĞİTİM Nitelikli bilginin sürekli olması eğitimin sürekliliği ile mümkün.
AİLE OLMA Amatör ruhla işi yapmanın ve danışman kimliğimizin arkasında aile olmamız yatıyor.
TEKNOLOJİ VE DİJİTALLEŞME Teknoloji bugün iş dünyasının en güçlü destekçisi. Ne var ki dijitalleşme sadece teknoloji demek değil, aynı zamanda teknolojinin inovatif strateji, ürün, süreç ve müşteri deneyimi aracılığıyla büyüme ve verimlilik sağlayacak şekilde iş yapış biçimlerine entegre edilmesi anlamına geliyor.